Ярослав Демченков: "Енергетичні ресурси в Україні є обмеженими та їх використання..."

Ярослав Демченков в facebook:

Енергетичні ресурси в Україні є обмеженими та їх використання неефективне. Об этом сообщает according.in.ua со ссылкой на СМИ.

Безпека країни залежить від постійного та безперешкодного доступу до енергоресурсів. Ми всі памятаємо, що сезонні проблеми а енергетиці ставить під загрозу існування цілих секторів економіки.

Бізнес та приватний споживач все більше розуміє, що від енергоємності виробництва та споживання залежить, як конкурентоспроможність бізнесу та економіки країни в цілому, так й щоденні витрати кожного громад ... янина.

На сьогоднішньому круглому столі Енергоефективність та малий й середній бізнес МСБ нове регулювання - нові можливості було презентовано відповідну Зелену книгу.

Зелена книга окрім аналізу якості регулювання сфери енергоефективності в секторі малого та середнього бізнесу демонструє, що сьогодні бізнес потребує інформаційної, організаційної та фінансової у т.ч. державної підтримки з питань енергозбереження і енергоефективності.

В Україні має бути знайдено шляхі оптимізації взаємодії МСБ, постачальників енергії та держави в контексті енергоефективності.

Наразі сектор МСБ в Україні фактично знаходиться поза фокусом позитивного державного регулювання. Як правило, малий та середній бізнес стикається з державою виключно у випадках, які мають негативний контекст у сфері енергозбереження це, зокрема, контроль за дотриманням норм споживання паливно- енергетичних ресурсів, отримання енергетичного паспорту, експертного висновку з енергозбереження, тощо.

Така позиція держави щодо МСП значною мірою обумовлена недосконалістю чинної регуляторної бази 30 з 49 регуляторних актів є неактуальними та/або незаконними, говориться у Зеленій книзі.Ярослав Демченков
Ярослав Демченков


ТОП новости

Вход

Меню пользователя